| ctina a întrebat:

Stie cineva niste magazine din Iasi unde au papuci pentru femei marimi mari?(ma refer la 41, 42) din astea... in afara de Deichmann ...altele daca stiti. Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca si eu sunt fix in aceeasi situatie. Caut niste pantofi cu toc marimea 42 si nici macar la deichmann n-am gasit, si au spus sa ma duc la Bacau daca vreau sa-mi cumpar! Si eu caut un magazin

| KaramiCa a răspuns:

Am fost azi in leomardo-carrefour...multe perechi de papuci marimea 41 la oferta.si foarte faini, incepand de la 34 de lei...cizme,ugg-uri.pacat ca eu port mai micsad