| girls97 a întrebat:

Stie cineva niste site. urii cu tutoriale in romana in care te invata sa desenezi? Fundaa!

1 răspuns:
| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Nu sunt tutoriale dar te invata destul de bine... 1. Intra pe miniclip.com
2. Fa-ti cont
3. Intra pe sketch star
4. Da click pe 'tutorials' si o sa iti arate diferite tehnici de desenat, si o sa vezi ca o sa devii expert, eu am incercat si mi-a iesit. sau http://www.desenatori.ro/ (pe desenatori aici sunt desene si apare acolo < chestia aia sa dai sa +l veyi si iti arata de la inceput cum e desenat de acel care a desenat desenul=SUCCESSSSSS