| andreimarius17 a întrebat:

Stie cineva o carte cu citate in romana sau engleza? Ma refer la cele de genul mai anxioase cum sunt majoritatea de le vedeti in poze. Sau sa fie cate un citat pe pagina

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

"Citate anxioase", Google.com

| andreimarius17 explică (pentru Catrice):

Vreau o carte, nu un site happy

| Catrice a răspuns (pentru andreimarius17):

Pai daca nu exista, te mulțumești cu ce aihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eveam o carticica. Dar nu e chiar asa, e ca un fel de calendar adica rotesti paginile si il sprijini ca pe un tablou. Cate un citat pentru fiecare zi a anului.
Nu sumt neaparat anxioase, dar sunt mai,, filosofice" ca sa zic asa. Sunt vreo 365 sau 366 de pagini