| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva o pagina sau un cont de Instagram care posteaza poze cu barbati? Adica sa contina poze artistice cu barbati/adolescenti, deoarece as dori sa preiau niste posturi de poze dar nu am nici o idee.

Răspuns Câştigător
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Poți căuta și poze cu bărbați! happy
De exemplu o dată mi-am creat un cont fals cu nume de bărbat, am luat o poză de acolo și mi-am pus-o la profil și am intrat într-un grup unde cred că am fost raportată... scuze, raportat că ziceam că am fost bărbat, și nu am putut să mă mai conectez!

2 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Conturi de Instagram nu știu, dar dacă vrei să descarci orice tip de poze, cu orice ai dori, intră pe pixabay.com tongue

| NoahKaan a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pai si ce legatura are cu ce am intrebat eu?laughing)

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru NoahKaan):

Poți căuta și poze cu bărbați! happy
De exemplu o dată mi-am creat un cont fals cu nume de bărbat, am luat o poză de acolo și mi-am pus-o la profil și am intrat într-un grup unde cred că am fost raportată... scuze, raportat că ziceam că am fost bărbat, și nu am putut să mă mai conectez!