| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva sa descifreze scrisul de doctor? Daca da, dati. mi id va rog.Am nevoie pentru o trimitere de la scoala si nu stiu ce scrie pe ea.Nu vreau sa i. o arat mamei pentru ca ma tem. Apropo, se poate vedea daca am fumat din analizele de sange? Va rog fara glume, sunt serioasa. http://i51.tinypic.com/2627jhz.jpg

1 răspuns:
| Liquor a răspuns:

Nu, in analizele normale nu se vede, trebuie sa mergi la un specialist pentru asa ceva.Dar daca totusi mergi la un cabinet super dotat, si mama ta face cerere ca le vrea si pe alea. Exista posibilitate cam de 1 la 1 milion