| Gabrielarsf a întrebat:

Stie cineva statusul acela de pe Facebook cu "Sa imi pronunti numele cand faceti sex"?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să-l pui pe Facebook să sufere fostul când realizează ce a pierdut nu? :X că sigur fix la tine se gândește în momentu ăla. Nu mai fiți dracu așa penibile și dramatice

| Gabrielarsf explică (pentru Adry05):

1.De unde esti tu atat de capabil mintal sa ghicești ce anume vreau eu sa fac?
2.Nu am Facebook (Dacă aveam il cautam acolo.
Te rog nu te mai crede neam cu "Mama omida" daca nu ai habar, nu răspunde. Te pup, o seara frumoasa.

| Adry05 a răspuns (pentru Gabrielarsf):

Că dramaticele ca tine îs super previzibile