| NaruxSaku a întrebat:

Stie cineva un program de facut filme usor de folosit dar cu multe efecte speciale?[NU Sony Vegas, Windows Movie Maker] Multumesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nici un program nu este usor de folosit si cu multe efecte! Unul usor de folosit fara prea multe efecte este -> PICASA 3.8 - http://picasa.google.com/thanks.html Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat poze si facut videoclipuri (slideshow). Dupa instalare da click pe ->''Creati''->Film->Din selectia ->aici incepi sa creezi un film.

Unul cu efecte este -> MAGIX Xtreme Photostory on CD/DVD Deluxe
Altul cu si mai multe efecte este -> Photodex.ProShow.Gold
Succes! (alte detalii in pm!)

1 răspuns:
| Sun life a răspuns:

Incearca ProShow Gold.happy Nu cred ca este asa greu de utilizat avand in vedere ca eu am invatat sa lucrez singuta :*