| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un salon din Timisoara de frizerie, coafura bun, sau un hairstylist bun?
Vreau sa i-mi fac creasta si nu stiu pe cineva care se pricepe sa faca calumea, ca vreau sa i-mi mai faca ceva.
Astept niste raspunsuri bune!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| FericituIndragostit a răspuns:

La mall cel mai bine sau daca nu e bun acolo iti dau nr de la frizeru meu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fericitulndragostit da-mi terog pentru orice eventualitate numarul de telefon de la frizeru tau.

| anitcolor a răspuns:

La mall la baietii aia sau intreaba pe cineva care are creasta la c ine a fost