| Maria1189 a întrebat:

Stie cineva un site de socializare sau un chat international unde poti vorbi online cu oameni din diferite tari?

2 răspunsuri:
| venilla a răspuns:

Omegle

| energyk a răspuns:

Sa Redeschis O Noua Comunitate de chat http://xat.com/Like_Facebook cu ajutorul tau putem deveni cunoscuti, distribuie in pagina ta si da-ne Like.
Este un chat pe care romanii din intreaga lume se pot intalni la o mica discutie online. Pe acest chat poti cunoaste oameni noi, lega noi prietenii sau pur si simplu chatui pe diverse teme. Toate acestea alaturi de sute de alti utilizatori.
In acest mod reusim sa stam online cu prietenii nostri si cu prietenii prietenilor nostri in acelasi timp pe un chat comun.Va Multum