| CuteLittleKitty a întrebat:

Stie cineva unde pot urmari episodul din "Pariu cu viata" de ieri 12.11. 2012? Si cum se numeste si cine canta melodia pe care o canta Anca cand avea bomba pe ea? Multumesc!

1 răspuns:
| GeorgiiGrz a răspuns:

Am cautat si eu episodul, dar nu l-am gasithappy. Stiu ca mai este mult, dar il poti vedea, in reluare, sambata de la 10:45 pana la 13. Melodia se numeste 24 si este un cover dupa "Ultraviolet- Jem24". E intr-adevar superba melodia!