| ClassyAsFuck a întrebat:

Stie cumva cum sa imi sterg contul de Ask ca sa ma loghez cu facebook-ul? Ca mai demult cand eram mic m-am logat cu adresa de e-mail actuala si acum cand vreau sa ma loghez cu facebook-ul zice ca trebuie sa scriu adresa de e-mail actuala si deja e folosita la alt cont... cum imi sterg contul de Ask?

1 răspuns:
| Dantexc a răspuns:

Dai la setările contului, şi acolo vei găsi obţiunea "ştergere cont", sau ceva asemănător. Apoi intri pe pagina principală ask.fm, dai click pe "înregistrare", apoi pe "înregistrează-te prin Facebook".
Fundă? happy