| anonim_4396 a întrebat:

Stii ce nu suport eu? Sa îmi iau ignor de la cea mai bună amică probabil viitoare iubită din cauza că și-a tras iubit si ăla îi are contul de Facebook și îmi dă și block. Nu numai la o fata mi s-a întâmplat asta.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă te ignoră din cauză că și-a făcut iubit atunci poate nu e o prietenă bună, altfel nu te-ar da la o parte.

| Sofer a răspuns:

Are iubit acum. Nu mai ai ce face.

| siriusblack98 a răspuns:

Spune-i ei, nu noua.

| Emiluner a răspuns:

Pai, mi s-a întâmplat același lucru, fosta prietenă cea mai bună se pusese împreună cu un coleg de clasa și după ne-a dat pe toți la o parte, și se purtat urat cu noi până când el s-a despărțit de ea și după a devenit o persoană rece la suflet din cauza asta
Sfatul meu ar fi, să discuti cu ea să vezi de ce ți-a dat block și altele, și dacă se desparte de el, ar cine să o consoleze))
Și dacă tot nu înțelege, când o să i se întâmplă asta cu despărțirea, să îi spui,, Ti-am zis eu"
Și dacă nu se despart, da-o încolo
Arată-i ca nu doar ea e prietena ta))