| Întotdeuna2 a întrebat:

Stimați colegi,

Ajutați - mă și pe mine să înțeleg un preț la o pereche de căști (deja comandate).

Casti Solo HD Monster Beats Dr.Dre = 50 lei
+ 15 lei taxa de livrare.
Total: 65 lei.

Cum vi se pare acest preț și de ce sunt așa ieftine acest tip de căști Monster Beats.

Le mulțumesc tuturor celor care și - au făcut timp să îmi răspundă mesajului, așa promt.

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Simtă don'șoară.
Apreciem orice reclamă subtilă adusă pe acest site.
Nu este nevoie să înțelegi nimic. Poate era ultima pereche și au vrut să scape de ele.
Dar normal că alea de telefon la 15 lei sunt mai bune, pa. SAMSUNG e mai buun.

| StefanStef14 a răspuns:

Mi se pare o investitie naspa, mai ales ca nu au microfon...