| andreea93_9801 a întrebat:

Stite cineva daca in magazinele addidas se gasesc carti de joc addidas?

5 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

N-am auzit de ele, dar ce te apuci de poker?

| dadaaaaa a răspuns:

Exista? thinking
Da, ce, cartile cu 2 lei nu sunt bune pentru joc? Cu ce sunt mai speciale cele de firma?
Apropo cum Adidas e firma recunoscuta pentru haine, incaltaminte, cred ca exista si o firma recunoscuta pentru carti.

| viki a răspuns:

Carti de joc adidas? raised eyebrows

| cucu a răspuns:

Hmmm nu cred. chiar ieri am fost la o rep addidas si nu am vazut asa ceva. in schimb poti cauta pe net asa ceva dar trebuie sa "sapi" putin

| mp4_bimbo a răspuns:

Nun prea cred