| princebarbie11 a întrebat:

Stiti am vazut mai demult un film pe acasa in care o adolescenta afla ca tatal ei este presedinte si pleaca in cautarea lui, spuneti-mi cum se numeste, Funda.

Răspuns Câştigător
| cuteandfunny a răspuns:

What a girl wants si daca mai vrei sa vezi filme cu aceeasi actrita mai sunt She s the man (e super haios), Lovewrecked, Easy A, si cam atat si mai e un film frumos dar nu e cu actrita asta se numeste Princess diaries 1 si 2 vizionare placuta