| anonim_4396 a întrebat:

Stiti...azi am intrat pe messenger si am vorbit cu cea mai buna prietena a mea.
Am facut amandoua un colaj in care era o poza cu amndoua si ne'am pus acelasi status.
Dupa o ora am iesit de pe messenger si sa intru pe invizibil.Imediat ea a schimbat poza a pus una cu ea si statusul l-a schimbat si pe el spunandu'si "iubirea " pentru alte prietene de ale ei.
Credeti ca ar trebui sa intru pe available si sa " o trag de maneca"?
Sau exagerez?

Răspuns Câştigător
| Lollypop a răspuns:

Pai parerea mea este ca trebuie sa aflii cum te considera ea.De exemplu tu o consider cea mai buna prietena, dar cred ca nu ar strica sa iti confirme si ea parerea ei.Si in plus, inseamna ca este prefacuta cu tine.Nu cred ca exagerezi deloc. tu esti o prietena buna, si doar o intrebi de ce face lucrul asta.Doar spunandu-i puteti lamuri lucrurilehappy. Bafta!

4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Ea iti este cea mai buna prietena, dar tu esti cea mai buna prirtena pentru ea?
Intra online si nu fa nimic.Vezi ce se intampla.
O poti intreba direct cum esti tu vazuta in ochii ei, comparativ cu celelalte persoane.

| Dariana a răspuns:

Exagerezi, pana la urma e dreptul ei sa aiba mai multi prieteni. Daca tu o consider cea mai buna pr nu inseamna ca si ea ar trebui sa te considere doar pe tine, pe langa tine poate mai are si alte prietene bune.Asa ca nu iti face griji atata timp cat va intelegeti bine nu mai conteaza o chestie minora de genul.happy

| Kanpeki a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa ii pui cateva intrebari big grin

| Teresa a răspuns:

Eu cred ca exagerezi doar nu o sa va certati din ceva asa banal ca statusul la mess poate s-a gandit ca daca tu ai iesit nu mai ere niciun haz statusul asa ca l-a schimbat
nu te grabi sa judeci