| PandaEcrazy a întrebat:

Stiti ca este aplicatia aceea pe telefon cu raze X? ei,eu vreau sa mi-o descarc,si imi apare operatorul si numarul de mobil, dar nu stiu daca este gratis sau nu. stie cineva cu exactitate?(scuze categoria)

3 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Acele sunt doar publicitate, o forma de a atrage oamenii ca sa dea numarul de telefon. NU este gratis, iti va lua o groaza de bani. Eu am facut acest lucru (cu alta prostie de pe net), si de fiecare data cand imi puneam credit pe telefon imi lua toti banii.Deci nu ti-o recomand.

| beastboy84 a răspuns:

Iti zic eu ca nu este. poate te faci de vreo 2 euro + TVA.happy tu incearca daca nu ma crezi.

| pcornelia18 a răspuns:

Nu este gratis si ca sa stii e 2 euro+tva deci eu nu iti recomand sa o descarci