| RaduDidactic a întrebat:

Stiti ca la iPhone exista aplicatia aia CamWow sau nu stiu cum se numeste sigur, face niste poze superbe si jos in dreapta scrie,, Retro" exista vreo aplicatie care sa faca niste poze la fel de frumoase? Chiar vreau sa aflu asta chiar imi doresc va dau Funda si Vot!

Răspuns Câştigător
| MD0 a răspuns:

Nu prea ai cum, dar eu am incercat urmatoarea metoda :
- te duci pe instagram, editezi frumos poza
- inainte sa termini dai un screen shot
- o salvezi in telefon
- dupa umbli pe la setari, orice telefon are crop picture
- tai partea in care se vede telefonul si ramane poza, atat a fost
Instagram are mult mai multe optiuni decat CamWow si la CamWow se vede si porcaria aia de sigla in josul pozei.

1 răspuns: