| OoOlivia a întrebat:

Stiti centre de voluntariat din Galati? In afara de Inima de Copil si Crucea Rosie. Funditaa:*

3 răspunsuri:
| quetz a răspuns:

Si eu caut sa fac voluntariat si sunt tot din Galati, daca afli ceva te rog sa ma anunti..cati ani ai?

| quetz a răspuns:

Ai preferinte... ti-ar place mai mult sa ajuti oamenii, natura, animalele? http://www.imparte.ro/Fundatii/Galati/Fundatia-ROLDA-224 daca iti plac animalele

| OoOlivia explică (pentru quetz):

Am 17 ani.Nu am preferinte atata timp cat pot ajuta pe cineva/ceva si mai ales sa-mi folosesc timpul liber in mod constructiv.