| Ađııa a întrebat:

Stiti cimva cum se numeste acel program de editat poze care iti poti modifica culoarea ochilor? daca stiti spuneti'mi si mie [-o< pls

9 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Eu folosesc photoinstrument, este destul de usor.Il poti descarca de aici:http://www.photoinstrument.com/ la sectiunea:download.
A si in cazul in care nu te pricepi sa salvezi pozele da-mi un mesaj cu privat.(daca vrei sa folosesti acest programd esigur)

Răspuns utilizator avertizat
| andreii2 a răspuns:

Photoshop CS2
sau
Corel Pain Shop Pro X 2

| frida0purple a răspuns:

Photofiltre

| diva1223 a răspuns:

Www.taaz.com. aici poti sa-ti modifici culoarea ochilor, dar poti si sa te machiezi. si arata asa de real!

| crisssexee a răspuns:

Inearca pe google sa scrii photoscape, nu e complicata, daca o intelegi iti faci niste poze de nota 10, succes.

| zombyepie a răspuns:

Te poti ajuta de orice photoshop. Cel mai bun este CS4. In fine, este si cel mai usor de utilizat. Ia ceva timp pana ti-l instalezi, dar poti face mult mai multe. Pare greu. Dar cuvantul cel mai potrivit ar fi complex. Mie mi se pare usor, avand in vedere ca poti intra pe www.youtube.com, scrii acolo la search " photoshop cs4 change eye colour" si-ti da mura-n gura :)
Have fun!

| bulionul a răspuns:

Se poate si in photoscape