| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cum sa trimit pe whatsapp mesajul inapoi al celui care mi l-a trimis? Nu Ma refer sa il copiez sau sa il dau mai departe.de ex. stiti cand trimiteti cuiva vreo 3iar pers. aceea nu intelege ceva si il trimite inapoi dar imi apare „eu" cu o culoare...nu stiu sa explic exact poate va dati seamahappy

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu, nu mi-am dat seama.
Fii mai explicit(a).

| utilizatornou18 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Am explicat deja. apare acelasi mesaj doar ca scriind deasupra lui „tu" si are o linie colorata...

| Eupetpu a răspuns:

Da, ti apasat pe mesajul pe care vrei sa-l "retrimiti" apoi sus( unde de obicei iti apare numele celui cu care conversezi) iti apare in partea stanga o sageata, si apesi pe ea.

| utilizatornou18 a răspuns (pentru Eupetpu):

Nu asa...in conversatie trebuie sa apara cu culoare si desupra eu? pot trimite screen pe Instagram