| Alexandra_Aly_1997 a întrebat:

Stiti cumva cu ce zodii este compatibila zodia balanta?

Răspuns Câştigător
| teo6dia4c99 a răspuns:

Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Gemeni, Varsator
Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Berbec, Rac, Capricorn
Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Rac
Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Capricorn
Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Scorpion
Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Berbec
Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Varsator
Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Gemeni, Fecioara.
Sper ca te-am ajutat. Fundita?

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cu mine big grin

| Juleuuss a răspuns:

Cu gemeni!

| MykyTha a răspuns:

Compatibilitati zodia Balantei:

Compatibilitate excelenta:

Balanta-Gemeni, Balanta-Leu, Balanta-Sagetator, Balanta-Varsator

Compatibilitate buna:

Balanta-Berbec, Balanta-Balanta

Compatibilitate acceptabila:

Balanta-Taur, Balanta-Fecioara, Balanta-Scorpion, Balanta-Pesti

Compatibilitate redusa:

Balanta-Rac, Balanta-Capricorn