| Luiza_9610 a întrebat:

Stiti cumva daca a aparut repartizarea pe licee?

Răspuns Câştigător
| anutsaa a răspuns:

Repartizarea computerizata se face pe 12 iulie 2011 si rezultatele apar pe internet pe data de 13 iulie, adica o zi mai tarziu. Sper ca ti-am fost de folos. O zi buna!happy

4 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Buna. Maine o sa apara pe edu.ro, adica asa se spune
Dar cel mai sigur e pe 13, adica miercuri, atunci o sa se afiseze la scoli happy
Succes sa intri unde iti doresti happy

| anutsaa a răspuns:

Buna,s-a facut repartizarea, poftim site-ul: http://rep1-adm2011.cloudapp.net/
De unde esti si la ce liceu ai intrat daca nu sunt prea indiscreta?:)

| BubblesStres a răspuns:

Apare numai pe 13 iunie ( miercuri ). Succes sa intri la liceul la care vrei! Funda?

| AndraMinnie a răspuns:

Buna si eu am trecut clasa a 9a.:d maine 12.07. 2011 apare repartizarea la licee... uite id meu : andradutza_buburuza