| lalalaforyou a întrebat:

Stiti cumva daca pot sigur sa plec in afara neinsotita? Decat cu imputernicire de la parinti? Ca am 17 ani si vreau sa plec cu avionul

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu imputernicire de la ambii parinti si insotita de o persona majora.

| lalalaforyou explică (pentru suntserios):

Neaparat insotita de o persoana majora? Singura nu pot? Am inteles ca mi s-ar da un insotitor de bord care sa ma aibe in grija?! Asa o fi?

| suntserios a răspuns (pentru lalalaforyou):

Da exista posibilitatea ca respectiva companie de zbor sa ofere servicii de genul.