| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Stiti cumva daca s-a afisat ceva legat de elevii de clasa a VIII-a de anul asta? Adica daca dau decat examenul de Evaluare Nationala sau dau admiterea la liceu

3 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Stai sa ti zic se da acel examen si in functie de cat ia fiecare e repartizat la un liceu pe care l vrea si profilul.In functie de media de la evaluare nationala de face admiterea la liceu Citeste mai multe pe edu.ro

| DelyutzaScumpikutza explică:

Elyfel, stiu si eu cum e cu examenul si cu repartizarea, dar anul asta e posibil sa se schimbe. si trebuia sa spuna pana pe 1 septembrie daca se da tot asa, sau se da direct admiterea in liceul respectiv. Asta voiam sa stiu. daca a aparut ceva

| elyfel a răspuns (pentru DelyutzaScumpikutza):

big grin Din cate stiu eu nu a aparut nimic nou happy