| Alex_7932 a întrebat:

Stiti cumva o alta metoda de a cumpara un skin la League of Legends, dar nu prin card? de preferabil prin telefon?happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! intri pe telefon si dup a net si pe google scrii : League of Legends download v. i. p hack link 4. laughing

| NeneaToaster a răspuns:

Nu,cred ca se poate doar prin card.
Dar ai putea sa joci pe PBE, unde primesti RP si IP saptamanal, si primesti patchuri, campioni, etc. mai devreme.
Dezavantajul este ca serverele sunt in SUA.

| XalexkillerX a răspuns:

Cu PaysafeCard
E un cod care il iei de la librari, benzinari maketuri si te duci la vanzator si daca nu stie de paysafe spune-i sa se uite in aparat.
apoi bagi 50, 25 de lei sau mai mult si codul il folosesti cand apesi pe cumpara RP/buy RP si scrie undeva paysafecard apesi acolo si bagi in stanga codul de pe bon si gata RP-uri

| BlacKAngeL1915 a răspuns:

Cum adica un cont premium? am contul de 22 si la lvl 10 nu am primit 3500 rp?