| lolly_3072 a întrebat:

Stiti cumva pe unde se tin cursuri de street dance in bucuresti? Chiar imi plac dansurile street.happy.

5 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

http://www.studentie.ro/......60573.html
(scrie mai jos cum poti contacta )

Contact:

Strada Vulturilor, Nr. 63, Sector 3, Bucuresti (zona fostei discoteci WHY NOT)

Telefon: 0751 074 812

RATB: 133 Statia Hotel Confort; 104, 123, 124 statia Zepter

Tramvai: 19, 27, 23 statia Piata Vitan

Metrou: Unirii, Muncii

E-mail: office@crbl.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.street-dance.ro/
Si da add la cursuri_streetdance. E un tip Marius care se ocupa de asta:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.streetdance.ro - aici gasesti gasca de la onebeat. sunt cei care organizeaza street dance camp Romania, 202 dance battle, cupa liceelor la street dance, au trupa jackpot etc.

incearca

| ssh a răspuns:

Si la sala Viva Sport Club se tin astfel de cursuri.
Adresa lor de net este: http://www.vivasportclub.ro/cursuri-de-dans-bucuresti/street-dance

| Adrian_4847 a răspuns:

La onebeat dance school se tin cursuri de street dance. eu fac acolo de vreo 4 luni si e foarte misto. site-ul lor e www.onebeat.ro :D