| SheCanFlyy a întrebat:

Stiti cumva porecle sau derivari de la numele Ruxandra? Fundita cele mai bune :*

Răspuns Câştigător
| Ralu216 a răspuns:

Rux, Rucsy, RuxXa, Ruxik, Andra, Xandra, Rwxanik!
Sper ca te-am putut ajutabig grin:*

8 răspunsuri:
| xFaith a răspuns:

Ruxi
Roxy
Andra
Ruxa
RuRu
Rurix

cam atatea stiu eu poate ceilalti stiu mai multe

| Lorena a răspuns:

Buna!happy

Ruxy
Ruxa
Rux
Ruxacelhee hee
Andra
Xandra
Ruxu
Nu prea mai stiuhee hee
Sper ca te-am ajutat!kiss
Bafta!kiss

| Miяu a răspuns:

Roxanna, Roxy, Roxane, Roxie, Roise, Rozy, Roxe, Rox, Xena, Xina, Roxyna, Roxita, Ruxy, Ruxenne, Ruzy, Ruxana, Ricso, Ricsu, Rocsane, Roxane, Rollete, Roxen, Roxa, Rosette, Roxenne, Roxina, Roxanita, Ruxanita, Andra, Andre', Rose etc.

| anduta160 a răspuns:

Buna!
ruxtongue
ruxybatting eyelashes

| RenataG a răspuns:

Ruxy, Şliţ, ruxilici, ruxu, bulbuc, ruxa, rucso, sper sa ti placalaughing

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Duxa day dreaming

| Sisuu a răspuns:

Hello!
Ruxx :X, Roxx
Ruxxy
Ruxxu', Roxxu
Ruxanne! Rocsanne...Roxanne

X-andra!

Cam atat! Sper sa gasesti porecla care iti place! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheama ruxandra si prietenii ma striga rux, ruxi, ruru, r, rurux big grin. Sper sa gasesti ceva care sa te reprezinte.