| PonyOverTheRainbow a întrebat:

Stiti cumva un film care sa fie foarte trist si cu adolescenti care sa se drogheze, taie pe maini, tente de sinucidere si totusi romantic, dar sa nu fie prea horor? As vrea sa fie ceva drama, romantic...
multumesc anticipat si
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Poţi încerca LOL, One Tree Hill, The Carrie Diaries, Easy A, Mean Girls 2, Greta.

| paulacarry a răspuns:

Scuze, stiu un film,, devil's diary,, doar ca nu prea e romantic mai, mult horror.

| DannyAka47 a răspuns:

Esti un om ciudat si trist...sad

| PonyOverTheRainbow explică (pentru DannyAka47):

Nu stiu de ce, dar chestia asta m-a facut sa rad si sa stii ca eu de obicei nu eram trista adica uita-te la numele meu! doar ca am trecut prin ceva cam naspa... si am nevoie de ceva de genul acesta...