| Alex99999999 a întrebat:

Stiti metode de copiat la teste? Vreau cateva exemple(bine...cat se poate de multe)

3 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Dupa ora de mate aveam test la geografie. Colegii mei nu au sters tabla, au mai scris niste cuvinte la intamplare si intre ele au scris lectia.

| ovidiu123432 a răspuns:

Poti gasi pe Youtube.

| CrackerSs a răspuns:

Fituici cat se poate de mici, cu ajutorul telefonului. Nu stiu, mie cel mai bine mi-a mers cu fituicile. Trebuie sa ai si tupeu si sa fii atent la ce se intampla in jurul tau. Gasesti tu. Fii inventiv. Vezi ce obiceiuri au profii. exbig grinaca "se tem" de caiete pe sub banca, fereste-te de ele.Tre' sa aiba niste chestii ale lor. Spre exemplu, la o limba straina mi-am facut fituica si am bagat-o sub ceas. Foarte mica, dar suficient. Daca ai buzunar la piept care nu e prea vizibil, perfect. Ai un backup. Vezi tu laughing))) Fii inventiv x2