| Mihaela_1062 a întrebat:

Stiti? mie imi place de un baiat...si vreau sa-l cuceresc.imi puteti spune cum?big grin[dau fundita pentru cel mai bun raspuns.:X]

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| ladygaga a răspuns:

Daca tie iti place de el mai intai trebuie sa stii daca si lui ii place de tine. Poti sa pui un prieten sa intrebe, sau intreaba`l chiar tu daca esti mai indrazneata.

Apoi daca nu te invita el in oras, poti vorbi tu cu el pe mess sau fata in fata si il inviti u in oras si daca si el te place va accepta.

| box a răspuns:

Stai mult timp cu elhappy si vezi si tu... uitate frumos la el etc pana nici nu ati dai seama o sa fi sarutatatongue