| -=AleCS=- a întrebat:

Stiti sa imi spune-ti si mie care sunt tarifele la ClickNet? si ce viteza... eu am clicknet si am 2 mb/s si din cat am auzit e mai scump ca si cel de 6 mb/s... ma puteti lamuri big grin... mz

Răspuns Câştigător
| ioanab_2363 a răspuns:

Tarifele incep de la 4. 88 euro/luna (TVA inclus). Depinde pentru ce tip de abonament ai optat:
varianta 1: primele 6 sau 3 luni gratuite 9, 52 euro
varianta 2: tarif redus la abonament 4, 88 euro

Cel de 6mbs la oferta este de 24 euro pe luna (primesti gratis minilaptop, dvd writer si imprimanta multifunctionala)

4 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Daca imi dai fundita te lamuresc.happy

| c0rn3l1uss a răspuns:

Pai daca eu te lamuresc si tu nu imi dai fundita?
O sa ma supar laughing

| -=AleCS=- explică:

Lamureste-ma si dupa vad eu laughing

| -=AleCS=- explică:

Si nu mai imi dai raspunsuri idioate la toate intrebarile pe care le pun?laughing