| malika a întrebat:

Stiti versuri frumoase de pus la status?

8 răspunsuri:
| Ralu_6779 a răspuns:

The summer is here, but not for a long time

A smile doesn’t cost anything (un zambet nu costa nimic);

Nobody can ever take your place [ Nimeni nu poate lua vreodata locul tau ]

A friend in need it’s a frienf indeed (prietenul la nevoie se cunoaste

Take me as i am[Ia-ma asa cum sunt]

I enjoy getting laid - Ador un ursuleţ pufos

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow(Invata din ieri, traieste pentru azi, spera pentru maine)

I want to say i love you (vreau sa spun ca te iubesc)

I am like a sad girl(sunt ca si o fata trista)

Do you want to know a secret? (Vrei sa afli un secret)

I want to be your friend(Vreu sa fiu prietenul tau)

You are my life and with you I have the world (Tu esti viata mea si cu tine eu am lumea)

Viata e frumoasa si daca treci peste toate obstacolele vei vedea frmusetea ei

I am like a smiley girl(Sunt ca si o fata fericita)

I love you, I miss you, I need you right now from me (Te iubesc, mi-e dor de tine, te vreau chiar acum pentru mine)

Prietenul la nevoie se cunoase.Nu conta pe mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde nu este iubire nu este nimic unde e iubirea e totul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu, foaie verde puiusor tu dai buzz eu dau ignor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, iar daca am pierdut inceamna ca nu era al meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trandafir rosu deschis te iubeste cine a scris dar as vrea ca cititorul sa iubeasca scriitorul! Caut gagica mesaju e copy de pe mess dati buzz pe adresa mea (florin smecheru!)

| alle330 a răspuns:

"i enjoy getting laid" nu inseamna ce a scris ralu_6778