| adsfsf a întrebat:

Stiti vreun server de WoW Cataclysm?

70 răspunsuri:
| Kaleb a răspuns:

Pai Virgin wow,Monster wow, rebel wow, ultimate hysteria(asta e romanesc) hello wow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor fi servere private Cataclysm, pentru cine nu stie toate versiunile de server de pana acum au fost "scapate" tot de blizzard in scop de publicitate. Cauta pe net si ai sa gasesti articole pe tema asta. O sa apara atunci cand blizzard o sa aiba in program urmatorul patch daca va mai fi pentru ca ei deja lucreaza la alt MMO. P. S Metoda de conectare chiar daca exista fisier encoded pentru asta se poate face din system32/drivers/etc/hosts ca la alte servere private de jocuri online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate sv de Cataclysm privat v-a fii...si ink foarte multe ascultati la minewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are realmlist de wow cataclysm plz

pentru darea realmlistului intrati pe adresa de mess:catalin_catalin_96 plz
P. S.:wow este cel mai tare jochappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitati aici servar de wow caraclysm wow.lolomgwtfbbq.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista server pentru wow cataclysm se numeste hellowow.org singurul server cu placerebig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai wow.lolomgwtfbbq.info e off

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma asa-i versiunea de privat e 4. 0. 0 ca m-am uitat :-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da va fi privata 4. 0. 0 :-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc ie off wow.lolomgwtfbbq.info?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Set realmlist logon.hellowow.org

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.hellowow.org

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow e cel mai smecher joc si daca se va inchide orice sv privat ma pis ca mil cumpar dar marog hello wow e un rahat si inca nu-s servere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu caut in fiecare zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine, hellowow este cel mai bun private server de pana acum... ma indoiesc ca eu va lua altu inainte. Suck it pentru cei care au zis ca pserverele de cata se vor deschide dupa 1 an dupa lansarea retailului si thumbs up pentru cei care erau siguri ca pserverele vor aparea in max 1 luna, 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se stie ca hellowow a fost primul server. e praf oricum, are multe buguri si e super fun si e si instant 85 daca nu ma insel. asteptam alte servere mai bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello wow e server cataclysm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok dar servere wow cataclysm instant 85 stiti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Download de aici daca vreti! Mie mi-a mers! Bafta! http://www.filefactory.com/file/b51b626/n/WOW_Cataclysm_Beta_enUS.exe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja este in beta pe CZONE http://wow.czone.ro/, in curand o sa se lanseze. :) (server romanesc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt servere de wow cataclysm si inc multe 3 ex: mond-wow, undamned-wow, wow-daemon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hellowow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu nu gasesc niciun server privat si tot imi zice o prostie cand bag unele servare crying(((((((((((((((((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum *** sa nu gasesti ma laughing hellowow wowbeez virgin wow o gramada iti recomand wowbeez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://warcraftworld.freewb.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu un server de cataclysmn nu conteaza versiunea.
Sa aiba multi playeri, sa aiba un uptime bun (nu ca hellowow pe care joc eu si cade intruna) si sa se faca pvp si pve adica sa mearga BG's, arena, raiduri...
Stie careva un astfel de server?
PS: daca are donate genul dai 1 euro iei iteme de 5x mai bune ca orice altceva din joc nici sa nu aud de el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hellowow.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hellowow e cel mai praf server pe care am intrat vreodata...eu am senzatia ca voi nu stiti ce inseamna calitate.
E plin de buguri... absolut toate caracterele sunt buguite...inclusiv hartile.

| xr3Belx a răspuns:

Nu ii asculta pe astia cu WoW Freakz. E cel mai naspa server privat.

| Sp0keY a răspuns (pentru xr3Belx):

Va recomand sa incercati si WoW freakz, cei care posteaza impotriva au motive intemeiate va asigur. E server romanesc, multe raiduri si toate dungeonurile scriptate aproape blizz... a fost si printre primele servere care l-au bagat pe Lich King 99% scriptat blizz, are multe facilitati.
Eu zic ca merita macar o incercare, si va asigur ca nu veti fi dezamagiti din cauza comunitate, faceti-va cont cu linkul asta: http://wow.freakz.ro/register.php?inviter=42647 si veti putea da de mine daca e vreo problema, have a nice day!

| xr3Belx a răspuns (pentru Sp0keY):

Eu am intrat doar de o zi, toti se injura, se cearta, si mereu GM dau restart la server cand il aude pe cineva ca injura. Eu nu am nici un motiv.