| Kittiii1102 a întrebat:

Stiti vreun site de pe care imi pot incarca telefonul gratis? e cartela orange. Dar sa fie serios...va rog frumos happy.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 30stm a răspuns:

Din pacate nu exista un site pentru cartele gratis...este o farsa.Mi-a dat si mie un amic si de fapt era doar o gluma prostastraight facedeci...pana la urma tot cu bani.

4 răspunsuri:
| faranumemomentan a răspuns:

Cred ca intrebarea e pusa la misto straight face cum sa iti incarci cartela gratis? ce te face sa crezi ca altu ar plati pentru ati incarca tie cartela?

| PanduCarmen95 a răspuns:

Eu incarc folosind metoda aceasta: http://photo-delight.com/......elefonica/

| Somebody1997 a răspuns:

*Functioneaza doar in reteaua Vodafone Romania. Mai trebuie sa nu fiti in perioada de gratie si sa mai aveti cel putin 2$ pe cartela. Dupa aplicarea procedeului descris mai jos, veti avea 5$ pe cartela!*La abonati nu merge shema.Cum functioneaza:

*Sunati la *120*2*2*0736355063*1*1# si veti primi un bonus gratuit de 3$.

*Nu abuzati de acest serviciu! Puteti fi localizati si amendati pentru fapta facuta.
*Daca vreti un bonus de 5$, trebuie sa dispuneti de un credit de 3$ si in acest caz sa formati numarul *120*2*2*0736355063*2*1#

*Pentru bonus de 8$, trebuie sa dispuneti de un credit de 4$ si in acest caz sa formati numarul *120*2*2*0736355063*3*1#. *Mecanismul se poate folosi doar de 2 ori pe luna si numai cand nu sunteti in perioada de gratie.