| aliali08a a întrebat:

Stiti, vreun site pentru editat poze, cum ar fi picjoke?

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Din cate am inteles eu, un site de editat poze pentru trucat...
Nu`ti pot da site`ul, deoarece nu exista :P
Intra pe www.google.ro si scrie asa :,, download PHOTOSCAPE''.
In Photoscape poti scrie pe poze, sa le combini, sa dai diferite culori, sa pui diferite modele pe poza etc. E foarte fain! Sau Picasa, dar este mai greu de manevrat.

| Pupily92 a răspuns:

Intra aici.vei gasi 10 site-uri de modificat poza. mai e si photo molduras

http://www.kaz3.info/10-site-uri-de-modificat-poze-online.html

| emy_8408 a răspuns:

Photo Instrument