| gianinutza007 a întrebat:

Stitii cumva in bucuresti, mai exact in zona drumul taberii, sau pe unde stitii voi, vreun magazin unde se pot inchiria filme?

2 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Oau, mai exista asa ceva? Si sa nu zici ca mai sunt d`alea pentru video oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Bucuresti, putem inchiria filme prin Cinebank din Dorobanti, Piata Victoriei in America House, din Drumul Taberei pe strada Brasov, Teiul Doamnei, din Galeria Real Vitan, din Auchan Titan, Calea Mosilor si din Berceni. Bancile de filme se mai gasesc in Brasov si Cluj.