| MargarinaCuMustar a întrebat:

Stiu ca am mai postat o data intrebarea asta insa cred ca trebuia sa fiu putin mai explicita. Deci, cu niste bocanci de genul http://www.gotica.ro/......NEGRI.html ce rochie as putea cumpara. Stiu ca sunt multe. Eu insa caut o rochie care sa se potriveasca pentru banchet. E prea din timp sa ma gandesc totusi niciodata nu e prea devreme

3 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

Parerea mea e ca prentu un banchet nu merg bocancii astia. In orice caz la papucii astia poti sa iei o rochie care sa fie tot neagra si cat mai simpla pentru ca peurma o sa fi k bradul de Craciun daca mai e si rochia impopotonata.Eu personal as alege altceva ptun banchet chiar daca banuiesc ca stilul tau e mai rock poti alege papuci sa fie in stilul tau si sa fie potriviti pentru un eveniment de genul asta. Mai uitat te pe net inainte sa faci vreo alegere.Bafta.

| MargarinaCuMustar explică (pentru Lisa01):

Ok. happy Am o idee insa ma gandeam sa mai vad si alte optiuni. Mersi de sfat dar bocancii nu ies din discutie laughing plus ca nu suport tocurile. Daca pleaca bocancii vin tenisii

| MargarinaCuMustar explică:

Multam tare fain happy