| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca eu am cele mai tampite intrebari de pe site, asa ca continui. Soooo......cum a fost azi la scoala?

7 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Putin plictisitor, cat ne-a tinut directoarea in curtea scolii, cu tot cu nelipsitul discurs de inceput de an scolar, dar stand cu colegii si discutand timpul a trecut destul de repede.
Tu? Cum a fost azi la scoala?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Groaznic, directoare de ****, diriga m-a enervat cu cartile ei cu tot...

| Ioonela a răspuns (pentru anonim_4396):

Si pe mine m-a enervat cu cartile, nici nu am intrat bine in clasa si a inceput sa ne zica ce carti trebuie sa cumparam...

| anonim_4396 explică (pentru Ioonela):

Macar de trebuia sa le cumpar, dar am de citit o tona de carti pana joi.

| Carmen100 a răspuns:

Eh...Am intarziat o juma' de ora, am dat flori, mi-am cautat ca disperata colegii, ne'a tinut diriga un discurs plictisitor, ne'a asezat in banca, eu stau singura (forever alone), am aflat ca nu avem profi si trebuie' sa vina niste babe, pensionare la catedra, ne'a mutat din clasa noastra si cam atat.
A fost bine happy

| Spoiled a răspuns:

Stresant, a fost o imbulzeala de credeai ca au dat turcii unde mai pui ca ne-a tinut directorul ditamai discursul de-o ora.
In rest, mi-am intalnit colegii de care chiar mi-era dor si am povestit de toate.
La tine cum a fost? big grin

| tisulyna1 a răspuns:

Groaznic.