| kidu_6779 a întrebat:

Stiu ca poate suna prostesc dar cat de repede se poate indragosti un baiat? Exista oare posibilitatea ca o fata sa ii "fure inima" in doar cateva zile/saptamani?big grinhappy

Răspuns Câştigător
| iauru a răspuns:

Io zic saptamani. zile mai rar si mai greu nu imposibil da mai greu oricum o asa dragoste o sa dainuie daca din primele zile i-a luat inima

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bineinteles. Dar asta nu e un adevar general valabilhee hee
Depinde de personalitatea fiecaruia pana la urmabig grin
Mai greu gasesti iubire impartasita intr-un timp atat de scurthappy

| catthshshshs a răspuns:

Da, exista. O fata poate fura inima unui baiat si de la prima intalnire.

| Gipsy a răspuns:

Da, normal.Baitul caruia ii place de mine spune ca a fost dragoste la prima vedere.Si eu il plac de la inceput, dar parca ma retine ceva sa fiu cu el.sad

Pa, te pup.

| X a răspuns:

Eu de fiecare data m-am indragostit de la prima vedere o singura data mi s-a intamplat sa ma indragostesc nebuneste de o fata pe care chiar am badjocorito 1 an de zile

| piciuk a răspuns:

Da. de ce nu? depinde de baiat cat de repede se indragosteste si depinde si de fata... daca fata e pe gustul lui normal ca se indragosteste in cateva saptamani

| cossmy a răspuns:

Se poate si din prima clipa cand se intalnesc...se poate si in timp, chiar mai mult timp, si d obicei cele capatate in timp dureaza mai mult. dar se poate si sa se indragosteasca lulea de prima data si sa nu ii mai "treaca" niciodatawinkingstraight face

| steluta_7203 a răspuns:

Desigur dragostea spontana la prima vedere e cea mai rezistenta. Dar dragostea poate aparea si in decursul unui anumit timp.