| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca suna ciudat, dar ce injuraturi foloseste un adolescent sau ce injuraturi il impresioneaza? happy

Răspuns Câştigător
| Clytia a răspuns:

Hei! Nu trebuie să folosești și tu înjurături doar pentru că doar pentru că prietenii, adolescenții din jurul tău o fac. Nu pari mai "cool" dacă faci asta, ci din contră. Sfatul meu e să nu te apuci să înjuri doar pentru a impresiona pe cineva.
Mult noroc!

3 răspunsuri:
| Anonima975 a răspuns:

Dacă înjuri și se va arata impresionat, o va face doar pentru ca sunt și alți colegi în clasa in zona. Crede-mă, unui băiat nu ii prea place sa audă o fată cum își baga toate alea sau chestii de genul. Fii tu însăți, doar asa îl vei impresiona. Un băiat nu se impresionează sub nici o forma prin înjurături, crede-mă. Te va crede mahalagioaica și nu își va dori o relație cu tine

| RAY a răspuns:

Chiar vrei sa afli?

| ywar a răspuns:

Cata inteligenta, frumoasa mea! Imi vine sa... te. imbratisez de drag.