| Xonia a întrebat:

Stiu ca toata lumea intreaba cum sa isi faca parul sa creasca mai repedelaughing
Eu vreau sa va intreb cum sa-l fac sa creasca mai incet? Pentru ca imi creste foarte foarte repede si trebuie sa ma tund la cateva saptamani(3)

fundita

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu prea ai ce face. happy Lasă-l mai lung happy

| angusjay a răspuns:

Cati ani ai?
In principiu parul creste normal...sunt cazuri foarte rare in care parul creste cu o viteza mai mare decat cea normala. Eu unul nu ti-as recomanda astfel de produse.crede-ma in cele mai multe cazuri fac rau in alta parte. Asa ca lasa parul sa creasca. in timp viteza de crestere va scadea.