| DelphhiN a întrebat:

Sufera parul daca ma spal cu apa rece? dar daac ma spal in fiecare seara?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

În general nu e recomandat să te speli cu apă foarte caldă, fierbinte. Deci bănuiesc că de la apă rece nu pățește nimic, însă nici bună nu e, de ce nu încerci apa călduță? Nu e recomandat să te speli zi de zi, însă dacă faci asta, caută un șampon pentru utilizare frecventă, care să nu-ți afecteze părul.Baftă!

| MyFirstLove a răspuns:

Parul nu cred, dar tu o sa suferi daca te mai speli cu apa rece in fiecare seara.