| anDa a întrebat:

Sugestii de cadouri de Craciun pentru parinti?; D

Răspuns Câştigător
| moniii a răspuns:

Pai depinde ce le place pentru mama ta un bibelou frumos sau un parfum :-D mai sofisticatbatting eyelashes
pentru taicato un suport de vin frumos si o sticla pe le thinking poate un ceas mai nu stiu big grin gandeste-te la lucruri nu stiu mai confused cum crezi ca au gusturilebig grin:* funditatongue

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cateva cutii de durex Si iti faci de lucru toata noaptea pe la o prietena' happy

Răspuns utilizator avertizat
| AvalohAlyn a răspuns:

Pentru mama poti alege:
- un set format din fular si o pereche de manusi, fiind utile oricui in anotimpul rece;
- o bijuterie mica, ca de exemplu o brosa;
- o cutie de bomboane, frumos impachetata, sau, daca esti destul de mare si te poti descurca in bucatarie, ii poti pregati mamei prajitura preferata;
- un album cu cele mai frumoase poze pe care le-ati facut impreuna;
- diferite produse pentru ingrijirea tenului sau a parului.

Exista o sumedenie de idei de cadouri pentru tata care va pot salva in cazuri neinspirate:
- un portofel, in care poti pune o poza, de dimensiuni mici, cu tine si tatal tau.
- muzica este unul din cele mai raspandite cadouri utile si elegante: daca stii exact ce gusturi are, poti achizitiona un CD cu muzica preferata;
- produse pentru fumatori daca este cazul (eventual o pipa frumoasa, o bricheta sau o scrumiera);
- o agenda, care ii poate fi utila la serviciu, si astfel poti fi sigur ca nu va uita niciodata cine i-a daruit-o;
- un DVD cu filmul lui preferat.
Inainte sa cumparati un cadou pentru parintii vostri, incercati sa aflati din timp ce le-ar prinde bine sau ce si-ar dori.

Numai bine

| Love3 a răspuns:

O seara romantica doar ei 2 la lumina lumanariilor.

| AlinaOneDirection a răspuns:

1.Album de amintiri

Acesta este cadoul care poate aduce atat bucurie, cat si lacrimi in ochii parintilor tai, cand il vor deschide si vor incepe sa-l rasfoiasca. Pe langa amintirile tale haioase din copilarie, te poti furisa in casa parintilor sa furi cateva poze.

2. Obiecte personalizate

Voia buna si zambetele sunt garantate in momentul in care unul dintre parintii tai deschide cadoul si vede un obiect cu poza ta sau a copilului tau pe el. Exista o multime de magazine si site-uri online care ofera posibilitatea personalizarii diferitelor obiecte, de la calendare la cani de cafea sau asternuturi de pat. Nu te poti insela cu o astfel de alegere.

3. Poezie in rama

Scrie o poezie pentru parintii tai! Compune-o din adancul inimii si lasa sentimentele sa vorbeasca. Dupa ce este gata, pune-o in rama. Acest dar il vor pretui pentru tot restul vietii.

4. Urme de maini (daca ai copii)

Daca ai copii, poti realiza un cadou simplu si totusi atat de incarcat sentimental. Deseneaza pe o hartie conturul mainilor tale si ale copiilor, dupa care lasa-i pe ei sa le deseneze cum vor. Scrie numele in fiecare palma si ofera-le bunicilor cadoul.

5.Munca

Cateodata, cand parintii nostri sunt din ce in ce mai batrani, cel mai bun dar este sa-i ajuti cu treaba prin casa. Cu siguranta exista ceva ce trebuie facut prin casa si pe ei a inceput sa-i depaseasca astfel de munca fizica. Deseneaza si printeaza un cupon, pe care sa scrie ca oferi servicii gratis pentru orice au parintii tai nevoie in casa.

6. Dragostea

Dragostea este cel mai simplu cadou, insa cateodata este si cea mai ravnita si apreciata. Chiar daca nu ai toti banii din lume destinati cadourilor, doar faptul ca-i anunti cat de mult ii iubesti, inseamna totul pentru parintii tai.

( http://lifestyle.ele.ro/......12085.html )

nu vreau funda, vreau un vot aici :

http://www.zuum.ro/pagina.php?id=763

si aici

http://www.zuum.ro/pagina.php?id=681

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esthy varzaaaaaaaaaaaaaaa~

| Gabriel_Paraschiv_1989 a răspuns:

Un cadou potivit pentru Parinti, Bunici, Colegi, Sefi, Profesori, Doctori etc cu conditia ca acestia sa fie ortodoxi constider ca ar putea fi o icoana… Iar daca vrei una pictata un om cu o energie pozitiva deosebita si o experieta in pictura bisericiasca de peste 18 ani poti intra pe linkul de mai jos. https://www.facebook.com/icoane1/