| Inkubus a întrebat:

SULEYMAN MAGNIFICUL!
Deci, am auzit ca Ibrahim Pasa nu e mort si ca fratele lui geaman a fost atunci ucis! Si de aceea si-a trimis fata la fratele lui pentru ca el e acolo! DAR NU SUNT SIGURA! Voi ce spuneti? :*

Răspuns Câştigător
| ElenaIsabella02 a răspuns:

Nu este asa.Eu am cartea "Suleyman Magnificul si Sultana Hurrem" si am citit-o pe toata.Suleyman si-a ucis prietenul pentru ca l-au nemultumit faptele lui si se spune ca in istorie o iubea mult pe Hurrem si asta l-a facut sa ia decizia asta.Cauta si tu pe google Soliman I si iti va da toata domnia lui.

1 răspuns:
| KillerMafiotul a răspuns:

Nu este viu