| Vampire_9682 a întrebat:

Sunt a8a, 35 de kg, 1.45 si nu stiu ce rochie m-ar avantaja la banchet. Sunt slaba si am mainile si picioarele subtiri...Nu vreau sa arat ca un copil de clasa a2a in rochie. Ce rochii mi s-ar potrivi?sad

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Nu esti deloc slaba. Tinuta, o rochie mulata de culoare neagra, negru ingrasa, lunga, iar in fata intr-o parte, crapata pana pe pulpa. Taior de culoare un verde inchis, cu epoleti facuti de tine din margele. Consider ca este o tinuta care te prinde. Pa!