| amaranth a întrebat:

Sunt adevarate zvonuriile cu calugarii care rapesc copii pentru organe?

8 răspunsuri:
| p1nk a răspuns:

Eu stiam de "pesti" nu de calugarii, ceva nou thinking

| ARSSS a răspuns:

De duba alba si ambulanta fantoma am auzit si eu, cand aveam vreo 14-15 ani,( acu am 17) cand mergeam la varumeu, trebuia sa merg pe niste strazi intunecate, si mergeam cu morcovu in fund laughing) de frica, sa nu opreasca vreo duba... dar pot fii reala thinking, ce nu fac altii pentru bani?

| rRAzvANn a răspuns:

Da duba alba in satu mare :-s

| RamyF a răspuns:

Eu nu am auzit de calugari, se zicea ca sunt sniste doctori de pe ambulanta, era parca intr-un timp zvonurile cu "ambulanta fantoma"care rapea copii pentru organe...nasol!

| xBeatrice a răspuns:

Nu rolling on the floor). sunt doar niste massuri vai de capul lor raspandite de vreo 3 ani incoace.si eu m-am speriat un pic la inceput (eu sunt din Iasi) dar m-a lamurit cineva cum sta treaba.plus ca faza cica e si in Timisoara:d!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu stiu ca este adevarat dar na, nu stiu ce sa spun ca imi este c-am frica...straight facestraight facestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii adevarat cu calugari iia ca soramea nu ma crede

| PsychoDLight a răspuns:

Am auzit si eu ceva zvonuri...le folosesc organele sa faca sare de baie din ele.