| vlada2000 a întrebat:

Sunt anvitata la ziua de nastere a prietenului meu, dar nu stiu ce cadou sa-i fac, poate ma sfatuiti?

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

O carte motivationala sau una despre pasiunea lui.
Sau ma gandesc ca prietenul tau ar trebui sa fie pasionat de ceva anume, ar trebui sa viseze cu ochii deschisi la ceva care i se pare cam imposibil de atins. Mi se pare super daca ai putea sa ii cumperi ceva legat de un vis al lui (un vis in care multi nu cred). De exemplu, cea mai buna prietena a mea visa sa calatoreasca in toata lumea si i-am cumparat un atlas imens (80 cm pe 130 cm) care sa fie punctul de plecare catre visul ei. A fost foarte impresionata si incantata.
Sper sa gasesti solutia cea mai buna si sa fiti fericiti. La multi ani!

| Anca444 a răspuns:

O suma nici prea mare nici prea mica de bani este cadoul perfect pentru oricine in aproape orice situatie.