| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Sunt atat de urat ca, cand le arat o poza cu mine, ele imi dau block crying Am dovada

https://prnt.sc/nta5c2

https://prnt.sc/nta5np

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omule nu se vede nimic

| tal4556 a răspuns:

Frate stii coreeana? Ce tare

Răspuns utilizator avertizat
| teajutcumpot a răspuns:

Sau poate sunt atat de superficiale incat nu te merita! Te-ai gandit si la posibilitatea asta?

Cine este acest "judecator" suprem care a decis ca esti urat?

Nu mai gandi asa despre tine!

Cu drag.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Da o poza si iti spun sincer daca esti

| hamate a răspuns:

Tu n-ai o sora care-ti face zile fripte laughing

Răspuns utilizator avertizat
| faracaterincavarog a răspuns:

Fratica,daca crezi ca esti urat, macar nu fii fraierwinking, nu pune botu` la tot ce se intampla in jurul tau, ca astea te demoralizeaza si n are rost asculta ma pe mine, gagici sunt stii ce zic, nu e timpul pierdut