| CodreanuC a întrebat:

Sunt atatea momente care ar trebui sa imi schimbe fata dar prefera sa ramana nensemnata si sa tinda la tristete. Vreau sa ii fac fericiti pe altii din jurul meu dar, cum sa reusesc daca nici pe mine nu ma pot face sa zambesc?

5 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Ce te face nefericit? Ai probleme? Necazuri?

| CodreanuC explică (pentru ancaval):

Am avut si nu au fost doar ale mele, dar au trecut si tot trecut si totusi nu a reusit sa ma faca sa zambesc, cu atat mai putin sa ii fac pe alti sa zambeasca, fata mea nu e atat de trista dar nici suficient de fericita ca sa fac pe alti sa surada si eu chiar vreau asta

| Andreeush a răspuns:

Ce probleme ai?

| CodreanuC explică (pentru Andreeush):

Nu am niciuna, asta e ca nu mai am niciuna de mult, iar eu asa cum ar trebui realitati, ar parea ca an probleme dar, nu am

| CodreanuC explică (pentru Andreeush):

Altceva de zis?